LSDP Lazdijų skyrius

LSDP Lazdijų skyrius

Sąrašo Nr. 70

Socialdemokratai - už savivaldybės rūpestį žmonėmis

Save laikau vienu iš ekonominių emigrantų. Nors ir neišvykau į užsienį, tačiau dėl ekonominių priežasčių teko bent laikinai palikti Lazdijų rajoną ir tęsti darbą Vilniuje. Labai norėjau ir dėjau visas pastangas, kad Lazdijų rajone būtų įgyvendintas reikšmingas rajonui projektas, sukurta šimtai gerai apmokamų darbo vietų, suaktyvintas visas rajono verslas. Be abejo kalbu apie Mockavos geležinkelio krovinių terminalą, su kuriuo siejau savo ateitį ir apie kurį jau kalbame daugybę metų, bet jis ir šiandien tebėra miglota vizija. Dėl šio projekto, dar ankstesnės kadencijos pabaigoje buvau apkaltintas vieno užsienio investuotojo protegavimu ir nubaustas Tarnybinės etikos komisijos. O nubaustas buvau todėl,kad tikėjau šio investuotojo sąžiningumu ir mačiau jo tikrą ,neapsimestinį norą įgyvendinti visiems mums labai svarbų projektą. Ir tai padaryti per 18 mėnesių, prisiimant labai didelius įsipareigojimus ir atsakomybę,kurios iš dabartinių investuotojų labiausiai ir pasigendu.  Kiekvieną savaitgalį grįždamas į Lazdijus ,pravažiuoju pro tą mišką, kuriame jau seniai turėjo stovėti šiuolaikinis ,modernus logistikos centras. Džiaugiuosi, kad bent jau kažkas nepasiskubino ,pasinaudojęs neaiškia situacija, iškirsti jo, nes turėtume pliką ,kelmuotą lauką ,kaip Baranausko aprašytą “Anykščių šilelyje”.

Taip jau nutiko, kad mano svajonė ,bent dalinai išsipildė mano paties gyvenime. Jau trys metai dirbu šiuolaikiniame ,naujame Logistikos terminale, kur turiu puikią galimybę tobulėti, įgyti naujų žinių ir patirties ,vadovaudamas pagrindiniam jo padaliniui, krovinių skirstymo terminalui.

Net ir dirbdamas Vilniuje, neatitrūkau nuo Lazdijų rajono, visi mano sumokami mokesčiai patenka į rajono biudžetą, ir tikrai nepritariu A.Zuoko rinkiminiam šūkiui,kad visi registruotųsi jo suteiktu adresu Vilniuje, kad  mokesčiai liktų tik Vilniuje.  Pagal tokį scenarijų,maži miesteliai ir rajonai ,kuriuose nėra verslo įmonių,o darbingi žmonės važinėja dirbti į didesnius miestus, ateityje visai liks be įplaukų, ir taps tik didžiųjų miestų gyventojų savaitgalio lankymo vietomis, neįnešant jokio indėlio į jų biudžetus.

Kodėl aš einu į rinkimus jau trečia kartą iš eilės? Pats savęs to klausiu ir randu tik vieną priežastį. Tikrai myliu savo kraštą ir esu susirūpinęs mano gimto rajono ateitimi. Tikiu, kad mano darbas,patirtis ir žinios dar yra reikalingi ir gali duoti naudą rajono žmonėms. Noriu sugrįžti į Gimtinę ne svečiu,o žmogumi,kuris pasiruošęs dirbti rimtą ir sunkų darbą visų mūsų rajono žmonių labui.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.