LSDP Lazdijų skyrius

LSDP Lazdijų skyrius

Sąrašo Nr. 70

Socialdemokratai - už savivaldybės rūpestį žmonėmis

LR Seimo narių vizitas Lazdijuose

Posted by Justas On April - 23 - 2010

Balandžio 23 d., Lazdijų rajone lankėsi grupė bičiulių, Lietuvos Respublikos Seimo narių.

Vizitas prasidėjo Seimo narių prof. J. Karoso, M.Petrauskienės susitikimu su rajono savivaldybės Meru ir administracijos vadovais. Jo metu buvo apsikeista nuomonėmis apie šalies ir Lazdijų rajono savivaldybės problemas, aptarti atliekų šalinimo sistemos diegimo,vietos savivaldos rinkimų tvarkos tobulinimo klausimai

Po to svečiai lankėsi  Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Lazdijų  skyriuje (SODRA), Lazdijų Darbo biržoje.

Antroje dienos pusėje LR Seimo nariai susitiko su Lazdijų miesto darželių-mokyklų ,,Kregždutė“ ir ,,Vyturėlis“ darbuotojais, lankėsi Šventežerio vidurinėje mokykloje, UAB ,,Pietų Megrame“, Šventežerio seniūnijoje ir Veisiejų mieste, Lazdijų krašto muziejuje, susitiko su Lazdijų  medikais.

Seimo narė M.Petrauskienė,  nustebinta Veisiejų krašto gamtos  grožio, o Veisiejų pusiasalio vaizdus  pavadino ,,lietuviškąja  Venecija“. Ją labai sujaudino daugelio lazdijiečių ir veisiejiečių skundai dėl augančios bedarbystės, ant eilinių darbuotojų pečių krentančios įstaigų ir organizacijų ,,reformų” naštos.

Švietimo įstaigų darbuotojai piktinosi nepagrįstai didinamu krūviu,  kasmet formuojant vis daugiau ir daugiau mokinių turinčias klases, vadovėlių  ir kitų mokymo primonių  kokybės suprastėjimas, kur jau toliau-jei darželinukai grupėse žaidžai  už jų tėvelius amžiumi vyresniais žaislais. Žmonės skaudžiai išgyvena dėl valdžios nesugebėjimo efektyviai tvarkyti savivaldybės švietimo  įstaigų turtą,   vis didėjantį  visuomenės susiskaldymą,  jaunimo emigraciją.

Neliko nepastebėta jaunimo dorovinio auklėjimo, TV laidų, interneto nepadoraus turinio  įtakos jaunimui mažinimo problema, išreikštas susirūpinimas vykstančiomis drastiškomis valstybinių įstaigų reformomis.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.