LSDP Lazdijų skyrius

LSDP Lazdijų skyrius

Sąrašo Nr. 70

Socialdemokratai - už savivaldybės rūpestį žmonėmis

LSDP frakcija rajono taryboje nusiteikusi dirbti aktyviai

Posted by Justas On April - 15 - 2011

Mieli bičiuliai,

leiskite LSDP frakcijos narių vardu dar kartą nuoširdžiai padėkoti už Jūsų pastangas, įdėtą triūsą nelengvoje rinkimų kampanijoje, už Jūsų palaikymą ir paaukotą laiką. Dėsime visas pastangas, siekdami tinkamai atstovauti Jūsų ir visų rajono žmonių interesus rajono taryboje.

Kaip žinote, 2011 m. balandžio 12 d.įvyko  7 – osios tarybos pirmasis posėdis.  Pasinaudodama savo administracine įtaka TS-LKD per jėgą suformavo bendrą TS-LKD, DP, LiCS, NS ir LVLS koaliciją ir į mero postą išrinko Artūrą Margelį (20 – už, 5 – prieš), mero pavaduotoju – Valdą Petrą Mikelionį (15 – už, 10 – prieš), administracijos direktoriumi – Gintautą Salatką (19 – už, 5 – prieš).

Į naująją tarybą buvo išrinkti 4 LSDP atstovai. Prie mūsų frakcijos prisijungė opozicijoje likęs 1 partijos Tvarka ir teisingumas atstovas Jonas Matulevičius. Turėdami 5 atstovus LSDP frakcijoje, artimiausiame posėdyje pasiskelbsime opozicine mažuma. Turėsime galimybę siūlyti savo kandidatus į Kontrolės komiteto pirmininko vietą bei Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko vietą, taip pat ketiname turėti po atstovą kiekvieno kito komiteto veikloje.

Susidariusi politinė situacija mums, socialdemokratams, iš pirmo žvilgsnio nėra palanki. Kaip ankstesnėje, taip ir šioje kadencijoje turėsime dirbti opozicijos sąlygomis, tačiau tai nereiškia, jog užimsime tik kritiško vertintojo poziciją.  Stengsimės aktyviai teikti ir savo pasiūlymus bei reikalavimus, kuo pilnavertiškiau atstovauti rajono žmonių interesus. Kaip privalu tarybos nariams, reguliariai susitikinėsime su partijos bičiuliais ir rajono gyventojais. Nepaisant to, kad rinkimai pasibaigė, privalome savo atidumu ir dėmesiu žmonių poreikiams užgožti koalicinę A.Margelio daugumą, o atsiradus tinkamam pagrindui ir politinėms aplinkybėms nedvejodami imsimės atsakomybės formuoti koalicinę daugumą.

Artimiausiu metu pateiksime suderintą susitikimų su rajono gyventojais grafiką.

Mieli bičiuliai, kviečiame esant reikalui betarpiškai bendrauti su mumis, teikti siūlymus ar pastabas:

Eil.nr. Narys Tel.nr. El.paštas
1. Frakcijos seniūnasJustas PANKAUSKAS 8 620 52506 justas@lsdp.lt
2. Romas APANAVIČIUS 8 620 90465 lsdplazdijai@gmail.com
3. Saulius PETRAUSKAS - saul.petrauskas@gmail.com
4. Arūnas VAIŠNORAS 8 699 605 88 avaisnoras@gmail.com
5. Jonas MATULEVIČIUS 8 698 22870 -

Pagarbiai,

Justas Pankauskas

LSDP frakcijos Lazdijų raj.savivaldybėje seniūnas

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.