LSDP Lazdijų skyrius

LSDP Lazdijų skyrius

Sąrašo Nr. 70

Socialdemokratai - už savivaldybės rūpestį žmonėmis

Rudenelio šventėje, kaip didelėje šeimoje

Posted by Justas On September - 20 - 2009

Jau senokai tarp mūsų skyriaus bičiulių sklandė idėja rudeniop susiburti ir kartu su šeimomis praleisti dieną  gamtoje. Ši įdėja buvo įgyvendinta rugsėjo 19 d., kai skyriaus nariai su šeimomis susirinko į skyriaus rudens šventę poilsiavietėje prie Ilgio ežero (Kapčiamiesčio girininkija).Čia mus svetingai pasitiko bičiulis Vytas Jeskelevičius -gretimos Stalų girininkijos girininkas. Nuo ankstyvo ryto pakrantėje rikiavosi grybautojų automobiliai (prie jų prisijungė ir Seimo narys Julius Sabatauskas su šeima), o grybautojams pasiskirsčius komandomis ir pasislėpus miško tankmėj, poilsiavietėje pakilo į dangų lauko virtuvės dūmas, prakvipo žuviene, kurią virė bičiulė Andžela ir jos pagalbininkė Vilė.

Grybavimui skirtas poros valandų laikas prabėgo labai greitai- juk reikėjo ir stalus pasidengti, ir žuvienę išvirti ,ir su bičiuliais pasikalbėti. Kai iš miško pasirodė pirmieji grybautojai su savo ,,laimikiu“ ,jų jau laukė ,,teisėjas-svėrėjas” bičiulis Tomas, kuris būdamas nuolatinis šių apylinkių gyventojas , varžytuvėse nedalyvavo, o labai atsakingai vertino kiekvieno grybautojo indėlį į komandos krepšį. Šį kartą ne grybavo, tik bičiulių pasveikinti atvyko Seimo narys prof. Justinas Karosas, Valstiečių liaudininkų partijos skyriaus pirmininkas rajono savivaldybės mero pavaduotojas Benius Rūtelionis, grupė bičiulių iš Alytaus o malonus  siurprizas- ,,Gairių“  redakcijos desantas – bičiuliai Gintautas ir Marius  ir kiek pavėlavęs (bene klaidžiuose Dzūkijos miškuose buvo paklydęs)  Pirmininko pavaduotojas Justas Pankauskas.

Pagerbę varžybų  prizininkus ir laimėtojus, pasveikinę bičiulį Vytautą su profesine švente-Miškininko diena- negaišome žuvienės ragauti, nuostabiu plovu pasistiprinti…Bet ar gi kiurksosi prie stalo, kai šaunus muzikantas Gintaras ,,pirmininko polkai“ kviečia, žaidimų, konkursų prizais vilioja. Taip nepastebimai- kam prie stalo su bičiuliais diskutuojant, kam valtele po Ilgio ežerą besiirstant, kam po Dzūkijos šilą bebraidant, pralėkė sekmadienio popietė.

Tik besirenkančios sutemos priminė mums, kad ir namus turime. Tad susikrovę nemenką mantą, sutvarkę poilsiavietę   iš gamtos prieglobsčio sukome namų link.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.