LSDP Lazdijų skyrius

LSDP Lazdijų skyrius

Sąrašo Nr. 70

Socialdemokratai - už savivaldybės rūpestį žmonėmis

JŪS PASITIKITE MUMIS – MES DIRBAME JUMS!

Posted by Justas On January - 31 - 2011

Lazdijų socialdemokratai – tai didelę politinio darbo patirtį sukaupusi, laiko patikrinta komanda,  2004 – 2007 metais užtikrinusi akivaizdų savivaldybės socialinių – ekonominių rodiklių augimą, pradėjusi ir sėkmingai vykdžiusi esminę rajono savivaldybės valdomų infrastruktūros objektų pertvarką, kurią tęsime.

Panaudodami sukauptą patirtį ir pritaikydami modernias komandos narių žinias, mes pasiruošę 2011- 2015 metų laikotarpiu, efektyviai ir kūrybiškai dirbti savivaldybėje, kad iš esmės pagerėtų Lazdijų savivaldybės žmonių gyvenimo kokybė.

Saugų ir užtikrintą visų žmonių gyvenimą Lazdijų rajone pasieksime tik gerai organizuodami viešųjų paslaugų teikimą, kokybišką ir visiems prieinamą švietimą, kultūros renginius, tinkamai rūpindamiesi nepasiturinčiaisiais, teiksime kokybiškos socialines paslaugas pagyvenusiems, ligoniams ir neįgaliesiems, tvarkysime aplinką, taip, kad ji taptų patraukli visiems mums ir atvykstantiems turistams. Gyventojai jaus, jog įsiklausoma į jų problemas, o vietos valdžios sprendimai bei atsakymai į gyventojų paklausimus bus pateikiami laiku ir paremti bendruomeninio intereso viršenybe.

Mūsų uždavinys – padėti žmogui tapti savo savivaldybės šeimininku. Verslui turi būti sudarytos sąlygos net ir krizės laikotarpiu plėtoti veiklą, savivaldybė turi būti padėjėja, o ne verslą smaugiančia institucija. Remsime ir skatinsime esamas bei modernias verslo rūšis, investicijas į atsinaujinančius energijos šaltinius, modernių ir aplinką tausojančių darbo vietų kūrimą.

Šie tikslai ir siekiai yra realūs ir įgyvendinami! Kviečiame paremti juos balsuojant bei patiems prisidedant prie jų realizavimo!

Įsipareigojame sąžiningai tarnauti Lazdijų krašto žmonėms ir tvirtai laikytis esminės mūsų nuostatos: SVARBIAUSIA -  ŽMOGUS!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.