Socialdemokratai netrukdys valdantiesiems nuspręsti dėl Premjero

Socialdemokratai netrukdys valdantiesiems nuspręsti dėl Premjero

Socialdemokratai Seime susitikę su kandidatu į Premjerus Sauliumi Skverneliu neliko patenkinti visais S. Skvernelio atsakymais į užduotus klausimus, bet Seime balsuojant dėl Premjero kandidatūros netrukdys valdančiajai daugumai pačiai nuspręsti, kas vadovaus vyriausybei.

Mes nepalaikome priešlaikinių rinkimų idėjos.

„Socialdemokratai netrukdys valdančiajai daugumai nuspręsti dėl Premjero. Mes nepalaikome priešlaikinių rinkimų idėjos, kuri įneštų dar daugiau sumaišties į dabartinį politinį šalies lauką. O valdančioji dauguma, prisiėmusi atsakomybę ketveriems metams taip pat neturi išsisukti nuo jos ir iki galo parodyti ką geba ir ko ne,“ – po pokalbio su S. Skverneliu sakė Socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas.

Labiausiai socialdemokratus neramina tai, kad S. Skvernelis neturi plano ir vizijų, kaip įvykdyti Prezidento Gitano Nausėdos minimą Gerovės valstybės rodiklį. Padidinti biudžeto pajamų perskirstymą nuo 30 procentų iki 35, kandidatas į Premjerus vadina nerealiu.

Premjero kandidatūrą vertiname santūriai, o Seime balsuosime pagal sąžinę.

„Deja, negavome konkrečių S. Skvernelio atsakymų, iš kokių lėšų bus finansuojamas viešasis sektorius, kuriam pridalinta pažadų ir konkrečių įsipareigojimų. Neišgirdome vyriausybės vadovo vizijos dėl švietimo. Atsakomybė perleidžiama politinėms partijoms ir Prezidentui. Pasitikėti tokiu Premjeru, kurio ministrai priiminėdavo sprendimus prieštaraujančius vyriausybės deklaruotiems įsipareigojimams, sudėtinga. Premjero kandidatūrą vertiname santūriai, o Seime balsuosime, kaip S. Skvernelis ir prašė, pagal sąžinę“, - teigė Seimo socialdemokratų frakcijos seniūno pavaduotojas Algirdas Sysas.

Close