Socialdemokratų sėkmės skaičius – 4

Socialdemokratų sėkmės skaičius – 4

Šiandien Seime vyko VRK organizuotas Europos Parlamento (EP) rinkimuose dalyvaujančių partijų ir komitetų numerių traukimas. Socialdemokratų kandidatų EP rinkimuose sąrašo lyderė, dabartinė Europos Parlamento narė ir Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotoja Vilija Blinkevičiūtė ištraukė 4-tą numerį – su tokiu pat sąrašo numeriu socialdemokratai sėkmingai dalyvavo ir savivaldos rinkimuose, laimėję daugiausiai mandatų iš visų partijų ir komitetų.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų numeris yra 4-tas. Tai reiškia, kad viskas aišku – kaip „du kart du – keturi“ – mes laimėsime. Juolab mes tęsiame pradėtus darbus: mūsų numeris savivaldos rinkimuose taip pat buvo 4, ir kaip žinote, socialdemokratai laimėjo ir daugiausiai merų, ir daugiausiai mandatų savivaldybių tarybose “, – žiniasklaidos atstovams sakė Vilija Blinkevičiūtė.

Socialdemokratų kandidatų į EP sąrašo lyderė įsitikinusi, jog labai svarbu, kad į Europos Parlamentą būtų išrinkti stiprūs ir patyrę politikai, kurie dirbtų Lietuvos žmonių labui, stiprintų Lietuvą ES šeimoje ir stengtųsi, kad Europa būtų socialinė. Tokį stiprių ir patyrusių 22 kandidatų į EP narius sąrašą siūlo Lietuvos socialdemokratų partija.

Su socialdemokratų kandidatų sąrašu susipažinti galite čia.

Rinkimai į Europos Parlamentą vyks gegužės 26 dieną. Lietuvoje bus renkami 11 europarlamentarų.

Susiję straipsniai

Close