Gegužės 1-ąją bus sodinamas „Socialdemokratų miškas“

Gegužės 1-ąją bus sodinamas „Socialdemokratų miškas“

Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus rajono skyrius minėdamas 125-ąsias Lietuvos socialdemokratų partijos steigimo metines kviečia visus socialdemokratus ir kairiosios minties bendražygius sodinti „Socialdemokratų mišką“.

„Socialdemokratų miško“ sodinimo talka planuojama 2021 m. gegužės 1 dieną, mišką planuojama sodinti Vilniaus rajone, Mostiškių kaime (nuorodos, kur atvykti, pateikiamos žemėlapio iškarpose, dėl detalesnės informacijos ir koordinačių kreipkitės į Rūtą Carik). Pirmasis toks ir vienintelis „Socialdemokratų miškas“ užims beveik 3 hektarų plotą, talkai paruošta kiek daugiau nei 10 tūkstančių sodinukų.

„Atlaisvinus karantino ribojimus, mintis, kurią su skyriaus bičiuliais brandiname ne vienerius metus, galų gale tapo įmanoma. Kartu su bičiuliais iš visos Lietuvos ne tik prasmingai paminėsime 125-ąsias partijos įkūrimo metines, tačiau ir prisidėsime prie klimato kaitos stabdymo, švaresnio oro ir tyresnės gamtos“ – sako LSDP Vilniaus rajono skyriaus pirmininkas Robert Duchnevič.

Planuojama, kad talkoje, laikantis atstumo ir kitų karantino reikalavimų, dalyvaus per 100 bičiulių iš visos Lietuvos. Talkos pradžia – 10:00.

Rinktis pradedame 9.30 val. Įvykus instruktažui, talkos pradžia – 10.00 val.

Asmuo kontaktams: Rūta Carik, tel. nr. 8 601 35281

Būtume dėkingi, jei iš anksto praneštumėte, ar planuojate dalyvauti, kad galėtume paruošti reikiamą inventoriaus kiekį. Praneškite Rūtai Carik jos Messenger, arba paskambinę, ar bet kokiu Jums priimtinu būdu.

Su savimi reikia turėti patogią avalynę, skirtą lauko/daržo darbams, darbo pirštines, apsauginę veido kaukę ir žinoma, GERĄ NUOTAIKĄ!

Kur viskas bus 👇🏻

Koordinatės: 54°45'46.8"N 25°40'07.5"E

 

Susiję straipsniai

Close